Žurnāliste: Skaļi un skaidri jāpasaka, ka Krievija ir drauds Latvijai

Apollo
0 komentāru

Nepieciešams skaļi un skaidri pateikt, ka Krievija ir drauds Latvijai, jo šajā valstī demokrātiskā veidā nav iespējams nomainīt pie varas esošos, tā ir korumpēta zeme un masu mediju brīvība tur ir tik liela, cik tā netraucē elitei, šodien diskusijā «Masu mediju ietekme uz sabiedrisko domu, nacionālo drošību un valstisko identitāti» izteicās izdevniecības «Ir» galvenā redaktore Nellija Ločmele.

Žurnāliste: Skaļi un skaidri jāpasaka, ka Krievija ir drauds Latvijai

Foto: AP/Scanpix

Krievijas mediji rada reālus draudus Latvijai, un cilvēkiem ir nepieciešams noņemt rozā brilles un saprast, ka «cilvēks, kurš pa ielu iet ar pistolei līdzīgu priekšmetu, rada draudus, nevis cerēt, ka tā ir ūdenspistole».

Pēc Ločmeles vārdiem, viens no iemesliem kaimiņvalsts mediju ietekmei esot, piemēram, nekvalitatīvi Latvijas televīziju sižeti, kurus varot noskatīties vien ar «lielām zobu sāpēm».

Savukārt «Modern Times Group» direktors Baltijas valstīs Kaspars Ozoliņš vērsa uzmanību uz to, ka četri Latvijas nacionālie televīziju kanāli - Latvijas Televīzijas 1.kanāls un 7.kanāls, «TV3» un LNT - ir kļuvuši par minoritāti Latvijā, jo iedzīvotāji vairāk laika pavada ārvalstu televīzijas kanālos.

Diskusiju Rīgā, Latvijas kara muzejā, rīko Latvijas Transatlantiskā organizācija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv