Žurnāls «Kino Pauze» maijā

Apollo
0 komentāru

Tikai no 10. līdz 24. maijam, pērkot žurnālu «Kino Pauze» «Statoil», saņemsi enerģijas dzērienu «XTC» par brīvu! «Kino Pauze» ar «XTC» — vairāk enerģijas kino baudīšanai!

  • Džordžs Lūkass noslēdz savu trīsdaļīgo eposu «Zvaigžņu kari. 3 daļa. Situ atriebība». Ir noslēdzies viens no apjomīgākajiem projektiem kino vēsturē, kas ildzis vairāk nekā 25 gadus. Tikai maija «Kino Pauzē» variet izlasīt visu par «Zvaigžņu karu» vēsturi.
  • Mēneša aktieris ir Orlando Blūms, kas būs redzams Ridlija Skota vēsturiskajā drāmā «Debesu valstība». Kāda sakritība — šī būs jau otrā reize, kad Blūms atveido kalēju, taču šis nemaz nav līdzīgs tam, ko viņš tēloja filmā «Karību jūras pirāti».
  • Šajā reizē latviešu zvaigzne ir režisore un žurnāliste Ilona Brūvere, ar savu pasauli filmās un filmām pasaulē… Ar pasauli sevī…
  • Jaunā zvaigzne — Skārleta Johansone, kas savos 20 gados jau kļuvusi par pasaules aktrisi. Viņa būs skatāma divās filmās: «Mīlas dziesma Bonijam Longam» un «Lieliskā kompānija».
  • Maija «Kino Pauzē» uzzināsiet ko vairāk par jauniešu filmu festivālu «2 Annas 2005», kas norisināsies no 27. līdz 29. maijam Rīgā.
  • «Holivudas smaids» — eksotiskā skaistule Džesika Alba. Aktrises grāciju un šarmu varam apbrīnot, skatoties jauno trilleri «Grēku pilsēta».

 

Žurnāls «Kino Pauze» maijā

Lasi «Kino Pauzi» un dzer enerģijas dzērienu «XTC», tad pietiks enerģijas visām maija filmām: «Bubulis», «Valsts padomnieks», «Nepabeigtā dzīve», «9 dziesmas», «Viņpus jūras», «Auklis», «Sakāve» u. c.

Lai katru mēnesi būtu ērtāk izvēlēties, uz kuru no daudzajām filmām aiziet, iesakām abonēt žurnālu «Kino Pauze», kas būs lielisks kino ceļvedis. Abonēšanas indekss: 2179. «Kino Pauzi» var abonēt arī abonēšanas centrā «Diena», kā arī caur internetu vai pa bezmaksas tālruni 8004001. Tiksimies «Kino Pauzē».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv