Zutils un Ljuci arī nākamajā sezonā pārstāvēs «Force India»

Pirmās formulas (F-1) čempionāta komandu «Force India» arī nākamajā sezonā pārstāvēs vācietis Adrians Zutils un Vitantonio Ljuci no Itālijas.

26 gadus vecajam Zutilam nākamā būs ceturtā sezona F-1. Šosezon viņa sekmīgākais posms bija Itālijas «Grand Prix» izcīņā, kurā vācietis izcīnīja otro vietu kvalifikācijā, bet sacīkstēs izcīnīja ceturto vietu, saņemot vienīgos piecus punktus sezonā.

Savukārt Ljuci tieši Moncas posms Itālijā bija pirmais sezonā, jo pirms viņa «Force India» sastāvā startēja itālietis Džankarlo Fisikella, kurš izmantoja iespēju pāriet uz «Ferrari» komandu.

28 gadus vecais Ljuci F-1 debitēja 2005.gadā un aizvadīja nākamās trīs sezonas, bet 2008.gadā viņš kļuva par «Force India» trešo pilotu.

«Priecājamies Adrianu un Tonio saglabāt sastāvā uz vēl vienu sezonu,» izteicās «Force India» komandas vadītājs Vijajs Malja. «Vienmēr esmu uzskatījis, ka komandas attīstībā svarīga ir stabilitāte. Nākamgad mums paliks ne tikai tie paši braucēji, bet arī dzinēja piegādātāji un menedžments.»

Pagājušajā sezonā «Force India» braucēji kopā nopelnīja 13 punktus un Konstruktoru kausa kopvērtējumā komanda palika devītajā vietā. Tā čempionātā debitēja 2008.gadā, kad nespēja izcīnīt kaut vienu punktu.