«Zvaigzne ABC» vadītāja sūkstās par policista attieksmi Attēlu galerija

Apollo
84 komentāri

Apgāda «Zvaigzne ABC» valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka 20. aprīlī sociālajā tīklā «Facebook» dalījusies ar ierakstu, kurā atstāsta savus iepriekšējās dienas piedzīvojumus ar policiju.

«Zvaigzne ABC» vadītāja sūkstās par policista attieksmi 3 attēli Atvērt

Foto: facebook.com/vija.kilbloka

Policists viņu apstādinājis uz Skanstes ielas pie bankas, kur ir neliels ceļa posms, kurā jābrauc ar ātrumu 50 km/h, bet visā pārējā ielā ar 70 km/h.

«Tā un tā, Vija, kur steidzaties? Vija, nav labi braukt ar 70 tur, kur ir 50! Vija, vai jums pārkāpumi jau ir? Vija... Drusku mani kaitina tā uzrunas forma, kas rada tādu kā savstarpējas familiaritātes sajūtu un vedina uz lielu savstarpēju uzticēšanos, bet es šoreiz neuzticos. Saku, ka, jā, braucu uz darbu, par sodiem neatceros, to samazinātā ātruma posmu laikam īpaši nepamanīju. Un sēžu! Nu, man saka, ka būšot vēl jāsēž, kamēr noformēs protokolu. Labi, sēžu! Izrunāju darba lietas pa telefonu gari un plaši.

Redzu, ka bez manas mašīnas malā tiek nodzītas vēl trīs. Tur tāda vieta, kur labi ķeras! Sāku bildēt. Ceru, ka man izdosies fiksēt, kā pēc īsas sarunas un dokumentu pasniegšanas, kāds tiek palaists bez protokola gaidīšanas, bet nepaspēju apmierināt savas mednieka tieksmes, - pie mana loga pienāk policists bez protokola un atdod man dokumentus. Esot pārbaudījis, ka man, Vijai, sodu nav, lai braucot, bet citreiz ievērojot ātrumu... Pat nepateica, ka man būtu piemērots brīdinājums. Patiešām, pēclieldienu brīnumi notiek! Bija vērts neuzsākt sarunu par sarunāšanu,» raksta Kilbloka.

Kā jau ziņots, lielākajā daļā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp arī Latvijā, jau trešo gadu noticis 24 stundu ātruma kontroles maratons, kura laikā ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolē atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv