Zvēru kopēja Lielbritānijā, iespējams, izdarījusi pašnāvību šausminošā veidā

Apollo
29 komentāri

Policija neizslēdz iespēju, ka zvēru kopēja, kura sestdien savvaļas dzīvnieku parkā Lielbritānijā iegāja tīģeru aplokā un tika saplosīta, izdarījusi pašnāvību, vēsta «Daily Mail».

Zvēru kopēja Lielbritānijā, iespējams, izdarījusi pašnāvību šausminošā veidā

Foto:Reuters/Scanpix

Jau ziņots, ka tīģeris 24 gadus vecajai Sārai Maklejai uzbrucis lielo kaķu aplokā savvaļas dzīvnieku parkā Doltonā Fērnesā Anglijas ziemeļrietumos.

Sievietes rīcība raisījusi neizpratni zoodārza darbinieku vidū. Makleja esot iegājusi aplokā laikā, kad tīģeri bijuši ļoti izsalkuši, jo šajās dienās viņi speciāli nav baroti, lai nodrošinātu līdzīgus apstākļus, kā dzīvojot brīvībā.

Turklāt dažas dienas pirms nāves Makleja savā «Facebook» profilā ievietojusi fotogrāfiju no «Volta Disneja» animācijas filmas «Skaistule un briesmonis», kurā redzama ilkņu saplosīta seja.

Kopēja neievēroja stingros noteikumus, kas paredz, ka pirms došanās tīģeru aplokā kopējs par to paziņo, un pirms slēdzenes atvēršanas lūdz atļauju to darīt. Nav izskaidrojams, kāpēc kopēja iegāja pie bīstamajiem tīģeriem, iepriekš nepārliecinoties, ka tie ieslēgti aploka blakus nodalījumos.

Jau ziņots, ka Lielbritānijas zoodārzā tīģeris uzbrucis kopējai, kura no gūtajiem ievainojumiem mirusi, sestdien paziņoja policija.

Sieviete ar helikopteru tika  nogādāta slimnīcā, kur viņa no gūtajiem ievainojumiem vēlāk mira.

Vietējā policija veic notikušā apstākļu izmeklēšanu.

Kā pavēstīja policija, tīģeris pēc uzbrukuma ieslēgts savā aplokā un incidenta brīdī cilvēki nav bijuši apdraudēti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv