Zviedri atvainojas latviešiem par attieksmi Zviedrijā

Apollo
0 komentāru

Šodien laikrakstā «Diena» apmaksātā reklāmas laukumā vairāki zviedri izteikuši atvainošanos Latvijas iedzīvotājiem par zviedru arodbiedrību un valdības cīņu pret Latvijas uzņēmēju darbību Zviedrijā.

Šāda izmēra reklāmas laukums laikrakstā «Diena» maksā aptuveni 1580 latu.

Publicētā teksta virsraksts ir «Sorry», kas tulkojot nozīmē lūgumu piedot.

Tekstā norādīts, ka Latvija ir veikusi strauju attīstību no apspiestas valsts PSRS sastāvā līdz iestājai Eiropas Savienībā 2004. gadā. Savukārt tā vietā, lai Latvijas uzņēmējus uzņemtu kā līdzvērtīgus konkurentus, «Zviedrijas arodbiedrības un populistiskā valdība ir sagaidījusi Latvijas uzņēmējus ar neuzticību un pretestību».

Vēstulē norādīts, ka arodbiedrību pūliņi ierobežot ārvalstu celtniecības uzņēmumu darbību Zviedrijā tiek atbalstīti arī valdības līmenī.

«Mēs vēlētos izteikt visdziļāko atvainošanos Latvijas iedzīvotājiem. Kā Zviedrijas pilsoņiem mums ir liels kauns un nožēla par to, kā uzvedas mūsu arodbiedrības un valdība. Kā arī mūs šausmina ksenofobiskais tonis, ko ieguvušas debates par šo jautājumu.»

«Latvijas iedzīvotāji, lūdzu, atcerieties, ka visi zviedri nav vienādi. Ir daudz tādu kā mēs, kas apsveic jūsu centienus veikt likumīgu un taisnīgu uzņēmējdarbību Zviedrijā. Mēs vēlam veiksmi jūsu centienos un ar šo apsolām darīt visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu jums šajā jautājumā.»

Atvainošanos parakstījušas 52 personas.

Zviedri atvainojas latviešiem par attieksmi Zviedrijā

Foto: «Apollo»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv