Zviedrijā otru nakti grautiņi un automašīnu dedzināšana Video

Apollo
65 komentāri

Naktī uz otrdienu Stokholmas ziemeļos atkal notikušas jauniešu un likumsargu sadursmes, turklāt aizdedzinātas arī vairākas automašīnas, ziņo Zviedrijas mediji.

Zviedrijā otru nakti grautiņi un automašīnu dedzināšana

Foto:AFP/Scanpix

Neilgi pēc pusnakts aizdedzināta kāda automašīna, bet liesmas pārmetušās vēl uz vairākām automašīnām. Vairāki jaunieši metuši ar akmeņiem ugunsdzēsējiem, kas bija ieradušies dzēst ugunsnelaimi. Tāpat satrakojušies jaunieši traucējuši glābēju darbu, mēģinot nozagt šļūtenes no autocisternām.

Policija notikuma vietā aizturējusi četrus jauniešus aizdomās par nekārtību izraisīšanu.

Kopumā naktī grautiņos piedalījušies līdz 100 jauniešu, no kuriem daudzi bijuši vien 12-13 gadus veci.

Kā ziņoja LETA, nekārtībās, kas svētdien vakarā izraisījušās Husbijā Stokholmas ziemeļos, tika sadedzinātas vismaz 100 automašīnas, bet policisti apmētāti ar akmeņiem.

Arī vietējais iepirkšanās centrs ticis izdemolēts, kautiņā savainoti trīs policisti.

Nekārtībās piedalījušies 50-60 jauniešu, norādīja policija. Kopumā operācijās, kas uzsāktas saistībā ar nekārtībām, tikuši iesaistīti 40 ārkārtas dienestu darbinieki - policisti un ugunsdzēsēji.

Protesti sākušies, reaģējot uz pagājušo pirmdien notikušo incidentu, kad policisti Husbijā nošāvuši kādu 69 vecu vīru, kurš likumsargiem draudējis ar mačeti, zināja teikt jaunatnes organizācijā «Megafonen».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv