Zviedrijā veikala apzadzējiem nepavisam neveicas

Apollo
12 komentāri

Divi neizveicīgi vīrieši sagādājuši jautrus brīžus policijai, gaišā dienas laikā apzogot elektropreču veikalu Stokholmā, aculieciniekiem filmējot un fotografējot notiekošo.

Zviedrijā veikala apzadzējiem nepavisam  neveicas

Foto: http://www.flickr.com/photos/marsigliajake/ http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Zagļu neveiksmes sākās jau tad, kad tie sestdien plkst.7.30 ar lauzni atvēra veikala durvis, jo sāka skanēt signalizācijas sirēna, atvilinot uz notikuma vietu ziņkārīgus vietējos iedzīvotājus.

«Cilvēki filmēja un fotografēja,» laikrakstam «Aftonbladet» apliecināja policijas pārstāvis Pēters Ēriksens.

Zagļi valkāja dzeltenus sporta tērpus, maskas, kas tik tikko turējās uz sejas, un saulesbrilles. Viņi pat centās slēpt savu identitāti, automašīnas reģistrācijas numura zīmes pārklājot ar ziliem iepirkumu maisiņiem no alkohola veikala «Systembolaget».

Savu laupījumu - četrus platekrāna televizorus - vīrieši mēģināja iecelt mašīnā. «Tas bija ļoti nemākulīgi,» sacīja Ēriksens. «Viņu mašīna bija pārāk maza - tajā nepietika vietas visam, ko viņi bija nozaguši.»

Taču ar to likumpārkāpēju ķibeles nebeidzās, jo no mašīnas numura zīmēm nokrita piestiprinātie plastmasas maisiņi. Uzmanīgie aculiecinieki tās nofotografēja, pirms zagļiem izdevās aizbēgt, un nosūtīja policijai.

«Policijai par viņiem ir zināms. Izskatās, ka ar izmeklēšanu veiksies labi,» teica Ēriksens.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv