Zviedrijas hokejisti uzvar Eirotūres trešajā posmā

Eirotūres trešajā posmā - LG hokeja spēlēs - šodien triumfēja Zviedrijas valstsvienība, kas svinēja panākumus visos trīs aizvadītajos mačos.

Magnus Johansson & Dmitri Afanasenkov

Turnīra pirmajā spēlē Zviedrija ar 4:3 pārspēja pirmo divu posmu uzvarētājus Krievijas izlases hokejistus.

Sākotnēji zviedri ar 4:3 pieveica Krievijas izlasi, kas uzvarēja pirmajos divos šīs sezonas posmos, bet pēc tam ar 6:4 pieveica Čehijas izlasi un ar 4:0 pārspēja Somijas valstsvienību.

Otro vietu turnīrā izcīnīja Krievija, kas citos mačos ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Somiju un ar 6:3 pieveica Čehijas izlasi. Trešo vietu izcīnīja Somija, kas pirmajā turnīra mačā ar 5:3 pieveica Čehiju.

Jau ziņots, ka Eirotūres pirmajā posmā - «Karjala» kausa izcīņā - novembra sākumā uzvarēja Krievijas izlase, kas izcīnīja panākumus visās trīs turnīra spēlēs. Toreiz Krievija izcīnīja astoņus punktus, Čehija ar pieciem punktiem palika otrajā vietā, Zviedrijas izlases kontā bija trīs punkti, bet pēdējā vietā ar diviem punktiem palika Somijas valstsvienība.

Krievija uzvarēja arī otrajā posmā - Pirmā kanāla kausa izcīņā -, apsteidzot Somijas izlasi, kurai sekoja Čehija un Zviedrija. Turnīra noslēdzošais posms notiks aprīļa vidū Prāgā.