Zvirgzdiņš: sastāvs nav kļuvis daudz vājāks

Apollo
0 komentāru

Latvijas čempionvienības SK «Cēsis» galvenais treneris Ainārs Zvirgzdiņš uzskata, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu komandas sastāvs nav kļuvis daudz vājāks, vēsta kluba oficiālā mājaslapa.

Ainārs Zvirgzdiņš

Foto: Lita Krone/LETA

Zvirgzdiņš atklāj, ka pašlaik turpinās smagākais darbs, jo tiek ielikts pamats visai gaidāmajai sezonai. «Pamazām arvien lielāku uzmanību sāksim pievērst sadarbībai laukumā,» piebilst treneris, kurš norāda, ka Cēsu komandā paliks arī amerikāniete Kristena Morisa, kura gan spēlē pieci pret pieci nav redzēta, tomēr treniņos ļoti cenšas un ar savu attieksmi nopelnījusi uzticību.

Treneris nedomā, ka šīs sezonas sastāvs būtu daudz vājāks par iepriekšējās sezonas modeli. «Kristīni Kārkliņu nomainījusi Rima Valentiene, Andu Eibeli — Zane Eglīte. Vienas Kristenas (Mennas) vietā nākusi cita Kristena. Tāpat sākumsastāvā varētu iet Karlīne Nīmane un Ieva Tāre. Vēl vajadzētu labu centra spēlētāju, taču varam spēlēt arī ar pašreizējo sastāvu.»

Zvirgzdiņš atklāj, ka komandā labprāt spēlētu arī pagājušās sezonas līdere Menna, taču viņa prasa pārāk lielu atalgojumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv