«ZZ Baltic Beach Party» laikā notiks drifts un dragreiss

Apollo
0 komentāru

Festivāla «ZZ Baltic Beach Party» laikā, sestdien 24. jūlijā notiks ievērības cienīgs pasākums. Starp notikumiem Liepājā pašā jūras krastā, ikvienam būs iespēja aizbraukt līdz Vaiņodes lidlaukam, kur vienā dienā, vienuviet norisināsies «Latvian Drift Cup» 3.posms, Latvijas drifta čempionāta 2.posms un Latvijas dragreisa čempionāta 2.posms.

«ZZ Baltic Beach Party» laikā notiks drifts un dragreiss

Publicitātes foto.

Pirmo reizi šie trīs čempionātu posmi notiks kopā. Skatītāji varēs vērot automašīnu braukšanu sānslīdēs gan no iesācēju, gan profesionālu meistaru puses. Protams, atnākušos skatītājus priecēs arī lielā ātrumā pa taisni traucoši braucamrīki. Starp citu, dragreisā varēs vērot gan automašīnas, gan motociklus.  Pasākuma pārtraukumā apmeklētājus priecēs dažādi šovi, kūpošas riepas un skaistas meitenes.

Papildus informācija «hgksport.com», «bmp.lv», «laf.lv».

Jau vēstīts, ka Liepājā festivāla «ZZ Baltic Beach Party» desmitgades svinībās kā īpašie viesi ierodas THE RASMUS, MADCON, SKIP THE USE, ATB, SISTEM, SASH!, ZVERI, TUKLAN, AUDIOSMOG, BEDWETTERS, kā arī REIGANI kuri par godu fesitvāla jubilejai sniegs sensacionālu priekšnesumu.

Visdažādākās krāsas un sajūtas gaidāmas uz «Zelta saulrietu» satuves, uz kuras viens no spilgtākajiem toņiem noteikti būs programma «Liepājas dzintara zelta mirkļi», kas ļaus pakavēties atmiņās par Latvijas festivālu vectētiņu.

Jauda un pārliecība gaidāma arī uz «Beach Dance House» satuves, kuras saturs tiks atklāts tuvākajā laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv