ZZ jaunieši atstāj savus vēlējumus Cēsīm īpašajā «Ideju sienā» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kura no trim Latvijas pilsētām — Rīga, Liepāja vai Cēsis — 2014. gadā tiks nominēta Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam, kļūs zināms septembra sākumā. Cēsis pilsētas svētku ietvaros jau gatavojās šim notikumam. Arī seriāla «Zelta zivtiņa» (ZZ) varonis Alekss, īstajā vārdā Mārtiņš Opmanis, pats būdams cēsnieks, kopā ar saviem seriāla draugiem piedalījās vienā no centrālajiem svētku pasākumiem — «Ideju sienas» veidošanā. Jaunieši uz tās atstāja savus novēlējumus pilsētai, ikvienam cēsniekam un pilsētas viesim, kā arī vēlēja veiksmi Cēsīm kļūt par Eiropas kultūras galvaspilsētu.

ZZ jaunieši atstāj savus vēlējumus Cēsīm īpašajā «Ideju sienā» 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Kā atzīst Mārtiņš, kurš arī ZZ Alekss, viņš jau tagad Cēsīs jūtas kā Eiropas kultūras galvaspilsētā. Puisis atklāj, ka ir kopā ar savu dzimto pilsētu tik nozīmīgā brīdī un tur ne tikai roku, bet arī kāju īkšķus par to, lai tieši Cēsis 2014. gadā piedzīvotu šo neaizmirstamo notikumu. Pārējie ZZ jaunieši vienojās, ka nav nozīmes, no kuras pilsētas katrs nāk, svarīga ir draudzība. Tieši tāpēc viņi visi kopā vēlēja veiksmi Cēsu pilsētai.

Izteikt savu vēlējumu Cēsīm un piedalīties «Ideju sienas» veidošanā varēja ikviens pilsētas svētku dalībnieks. Visas idejas piedalījās loterijā. Izlozes uzvarētājam «Tele 2» dāvāja mobilo tālruni «LG KP500» un sarunas 50 latu vērtībā, lai par kultūras norisēm Cēsīs tā īpašnieks varētu pavēstīt saviem draugiem gan Latvijā, gan visā pasaulē.

Galveno balvu — mobilo tālruni — loterijas uzvarētājai Asnatei Grēnai pasniedza «Tele 2» Cēsu Klientu apkalpošanas centra vadītāja Anita Diegele. Viņa vēlēja Cēsu pilsētai attīstības un modernizācijas ietekmē saglabāt savu spilgto un senatnīgo identitāti, kultūru, vēsturi, tradīcijas, arhitektūru un braši pastāvēt par savu unikālo «es»!

Loterijas uzvarētāja un «Tele 2» mobilā tālruņa ieguvēja Asnate 2014. gadā Cēsīm vēlēja uzcelt boulinga zāli, kurā varētu izklaidēties kā jaunieši, tā pieaugušie. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv