Ratiņbasketbola komandu pieviļ nacionālā lidsabiedrība «airBaltic»

FOTO: Latvijas Ratiņbasketbols/facebook

Nepatīkamu starpgadījumu piedzīvojusi Latvijas Ratiņbasketbola komanda. «Esam ieradušies Beļģijā uz Eiropas čempionātu ratiņbasketbolā B divīzijai, kurš šeit norisināsies no 16. līdz 24. jūnijam. Taču mūs pievīla nacionālā aviosabiedrība «airBaltic», kas nenogādāja uz Beļģiju sporta ratiņkrēslus ar aizbildinājumu, ka lidmašīnā bija jāievieto kāda svarīgāka krava, kā rezultātā mūsu sporta rati tika izkrauti ārā,» savā «Facebook» profilā raksta ratiņbasketbola komanda.

ratiņbasketbolistiem izkrita treniņi pirms ļoti svarīgām spēlēm. Diemžēl!»

Lidsabiedrība «airBaltic» patiesi atvainojas Latvijas Ratiņbasketbola komandai par aizkavētu sporta ratiņkrēslu piegādi no Rīgas šā gada 16.jūnijā.

16. jūnijā reisā Rīga – Brisele bija reģistrēti 22 pasažieri ar kustību traucējumiem, kuri ceļā devās katrs ar diviem ratiņkrēsliem – vienu ikdienas, bet otru paralimpiskā basketbola vajadzībām.

Veicot iekraušanu, tika konstatēts, ka sporta ratiņkrēsli nav salokāmi, un tāpēc bija jāveic reisa kravas pārplānošana.

Reaģējot uz situāciju, tika noorganizēta atlikušo 16 ratiņkrēslu piegāde uz Briseli ar «Ukraine International Airlines» reisiem tās pašas dienas vakarā.

Diemžēl lidsabiedrības rīcībā iepriekš nebija informācijas, ka šie ratiņkrēsli nav salokāmi.

«Lai nerastos līdzīgas situācijas, aicinām pasažierus informēt lidsabiedrību par nododamās bagāžas specifikām un izmēriem.

«Vēlreiz atvainojamies Latvijas Ratiņbasketbola komandai par sagādātajām neērtībām un vēlam panākumus Eiropas čempionātā,» pauž lidsabiedrības pārstāve.

Vairāk rakstu

Uz augšu