Zināmi šova «Dejo ar zvaigzni 2» dalībnieki

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: «Apollo»

Nupat notikušajā TV3 šova «Dejo ar zvaigzni 2» atklāšanas pasākumā beidzot kļuva skaidrs, kas ir kas šā gada visvairāk gaidītajā šovā. Beidzot tika atklāti visi šova dalībnieki, lieliskie pasākuma vadītāji, kā arī citas negaidītas intrigas.

Deju uzvaras gājiens

Pagājušajā gadā Latviju pāršalca deju virpulis un tajā ierāva ikvienu — šovu «Dejo ar zvaigzni» iemīlēja, tā tiešraidēm ik svētdienas vakaru sekoja tūkstošiem cilvēku, par to runāja it visi un visur.

Un dejas virmos atkal — jau 17. februārī pie TV3 ekrāniem pulcēsies skatītāji, lai sekotu līdzi šova «Dejo ar zvaigzni» turpinājumam. Skaidrojumi par šova formātu, gaidāmo kvalitāti un noskaņām, nav nepieciešami, jo līdzšinējie šovi lieliski parādījuši, ko TV3 piedāvā skatītājiem un kādas emocijas sniedz. Šova laikā pārliecināsieties, ka ikviens, kurš iepriekš nav nopietni mācījies dejot, trīs mēnešu laikā ir spējīgs apgūt dažādas dejas un šova noslēgumā uzstāties profesionāla skatuves mākslinieka līmenī.

Līdzšinējo šovu panākumus raksturo iespaidīgi skaitļi — katru no minētajiem šoviem redzējuši aptuveni 1,5 miljoni Latvijas iedzīvotāju, liecina «TNS Latvija» apkopotie dati.

Kā tas notiks?

TV3 turpinās aizsākto svētdienu vakaru ieradumu — pārsteidzošas, krāšņas un aizraujošas šovu tiešraides. Nenoliedzami, tas no dalībniekiem un veidotājiem pieprasa papildu satraukumu — nekas nav maināms. Tiešraide dalībniekiem un šova veidotājiem liedz iespēju labot kļūdas, pieprasa augstāku profesionalitāti un koncentrēšanos katram priekšnesumam, bet skatītāji ir tikai ieguvēji — šovs kļūst interesantāks un saistošāks.

Katrs pāris uz svētdienas tiešraidi sagatavos vienu deju, kas tiks nodota skatītāju un žūrijas vērtējumam. Ņemot vērā priekšnesumu vērtējumus, katra raidījuma beigās kāds no pāriem pametīs šovu un līdz finālam nonāks vien divi pāri, kuri cīnīsies par «Zelta pāra» titulu. TV3 šova «Dejo ar zvaigzni 2» uzvarētājus noteiks žūrijas un skatītāju balsojums, taču izšķirošajās situācijās visu noteiks tikai skatītāju viedoklis un simpātijas.

Netrūkst arī pārsteigumu

Lai skatītājiem piedāvātu jaunas izjūtas un emocijas, TV3 šova «Dejo ar zvaigzni 2» tiešraidēs būs vērojami jaunumi. Katru nedēļu deju prasmes demonstrēšanai gatavosies ne tikai visi dalībnieki, bet arī šova viesis — ik nedēļu kāds cits sabiedrībā zināms cilvēks. Nedēļas laikā šī persona būs liela izaicinājuma priekšā — vai nedēļas laikā iespējams apgūt jaunu deju? To skatītāji varēs uzzināt ik svētdienas vakaru, turklāt tas ļaus ieraudzīt sabiedrībā zināmus cilvēkus nepieredzētās situācijās.

Par uzvaru cīnīsies...

Šovā «Dejo ar zvaigzni 2» piedalīsies Latvijā zināmi dažādu profesiju pārstāvji, kuri iepriekš nav mācījušies dejot un tagad apgūs dejas kopā ar profesionāļiem.

Šovā piedalīsies desmit dueti: dziedātāja Linda Leen un dejotājs Roberts Nemiro, dziedātāja Aisha un dejotājs Māris Pūce, politiķe un ārste Ingrīda Circene un dejotājs Kristaps Cīrulis, Dagmāra Legante un dejotājs Oļegs Kuzņecovs, aktrise un jogas pasniedzēja Baiba Kranāte-Lazdiņa un dejotājs Jevgēnijs Arapočkins, «Vicemisters Globe 2005» Agris Blaubuks un dejotāja Laura Kosīte, spēkavīru čempions Raivis Vidzis un dejotāja Viola Abrāmova, mūziķis Uldis Marhilēvičs un dejotāja Ņina Bezzubova, diriģents Ints Teterovskis un dejotāja Ieva Kemlere, kā arī Jānis Vinters, Zane Prokofjeva un Jēkabs Nākums.

Pārsteidzošo deju šovu vadīs Valters Krauze un Iveta Feldmane, kuru šarms raidījumam, protams,  piešķirs īpaši svinīgu noskaņu.

Un šovs var sākties!

Uz augšu