«Brabus» ķeras klāt jaunajai E klases kupejai

FOTO: Brabus

«Brabus» inženieri jau paguvuši pēc saviem ieskatiem uzlabot «Mercedes-Benz» E klases sedanu un tagad ķērušies pie E klases kupejas. Kā jau ierasts, «Brabus» piedāvā gan vizuālus, gan tehniskus uzlabojumus.

Iespaidīgākais rezultāts panākts, pārveidojot «E500» modeli. V8 dzinēja jauda no 5,5 litriem palielināta līdz 6,1 litram, tādējādi sasniedzot 462 zirgspēku lielu jaudu, bet maksimālais griezes moments sasniedz 615Nm. Pēc šādiem uzlabojumiem E klases kupeja sprintu līdz 100 km/h veic 4,7 sekundēs, bet tās maksimālais ātrums ir 315 km/h. Tiesa, šāda dzinēja pārbūve pie «Brabus» būs visai dārgs prieks — tas izmaksās 29 000 eiro.

Taču «Brabus» piedāvā pārveidojumus arī «Mercedes-Benz» dīzeļdzinējiem. «E250 CDI» dzinēja jauda palielināta no 204 līdz 232 zirgspēkiem. Savukārt lielākā dīzeļa «E350 CDI» jauda pēc «Brabus» inženieru iejaukšanās sasniedz 272 zirgspēkus un 590Nm lielu griezes momentu.

«Brabus» inženieri piedāvā arī vairākas piekares uzlabojumu versijas, sākot ar vienkārši pazeminātu piekari, līdz pat pilnībā regulējamai sporta piekarei. «Brabus» piedāvājumā ietilpst arī ievērojami jaudīgāka bremžu sistēma ar sešu virzuļu skavām un perforētiem bremžu diskiem 360 mm diametrā.

    Lasītākais šobrīd

    Uz augšu