Zaudē arī «Skonto», Eiropas līga paliek bez Latvijas klubiem

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

No Eiropas līgas turnīra izstājušies arī Rīgas «Skonto» futbolisti, kas atbildes spēlē viesos ar 0:1 piekāpās Ziemeļīrijas klubam «Derry City».

FOTO: AFI

UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē Rīgas «Skonto» futbolisti viesos ar 0:1 zaudēja Ziemeļīrijas klubam «Derry City».

Atbildes mačā Ziemeļīrijas pilsētā Derijā «Skonto» komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu, taču tas liegs turpināt dalību turnīrā. Rīdziniekiem šajā mačā nederēja arī bezvārtu neizšķirts, bet spēles 57. minūtē situācija kļuva vēl sarežģītāka, jo mājiniekus vadībā izvirzīja pussargs Kevins Dīrijs. Šie izrādījā vienīgie vārti šajā mačā un «Derry City» uzvarēja gan spēlē, gan divu spēļu summā.

Pirms nedēļas abu komandu pirmajā tikšanās reizē «Skonto» stadionā rīdzinieki nospēlēja neizšķirti 1:1, tādejādi divu spēļu summā skontieši zaudēja ar 1:2.

«Derry City» komanda trešajā kvalifikācijas kārtā tiksies ar Latvijas izlases futbolista Viktora Moroza pārstāvēto Bulgārijas klubu Sofijas CSKA.

Atgādinām, ka šodien UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas atbildes spēlēs zaudējumus piedzīvoja arī «Liepājas metalurga» un Daugavpils «Dinaburg» futbolisti, līdz ar to šajā turnīrā neviens no Latvijas klubiem dalību neturpinās.

    Uz augšu