Paulausks vairs nevadīs arī Lietuvas dāmu basketbola izlasi

FOTO: «Reuters»/«Scanpix»

Dienu pēc [s:29211] atlūgumu darbam ar valsts nacionālo sieviešu valstsvienību iesniedzis Rūtenis Paulausks, vēsta Lietuvas interneta mediji.

38 gadus vecais basketbola speciālists, kurš jau gadu pilda galvenā trenera pienākumus Lietuvas izlasē un kura vadībā lietuvietes šovasar Latvijā notikušajā Eiropas čempionāta finālturnīrā ieņēma dalītu 9. līdz 12. vietu, nolēmis atgriezties vīriešu basketbolā.

«Vai nu trenēju TEO un sieviešu izlasi kopā, vai arī netrenēju neko,» atzina Paulausks. «Ja nestrādāju ar valsts spēcīgāko klubu, man ir grūti vadīt nacionālo valstsvienību, kurā spēlē liela daļa TEO basketbolistu. Ir vairāk nekā skaidrs, ka sieviešu basketbolā es vairs nepalikšu.»

Kā ziņots, TEO kluba vadība Paulausku no amata atbrīvoja pēc Lietuvas kluba trešdienas zaudējuma FIBA Eirolīgas turnīra A apakšgrupas mačā ar 68:74 pret Latvijas vicečempionēm «TTT Rīga».

Nākamajā FIBA Eirolīgas turnīra mačā TEO galvenā trenera pienākumus pildīs līdzšinējais Paulauska asistents Mants Šerņus, bet viņa asistente būs ilggadējā TEO spēlētāja Jurģita Štreimikīte-Virbickiene. A apakšgrupas kopvērtējumā TEO basketbolistes ir vienīgās, kuras vēl nav izcīnījušas uzvaru.

Paulausks par Lietuvas izlases galveno treneri kļuva pagājušā gada februārī. Gan Lietuvas izlases, gan TEO galvenā trenera amatā viņš nomainīja Aļģirdu Paulausku.

    Lasītākais šobrīd

    Uz augšu