Dāņu grafikas izstādes pirmajiem 35 apmeklētājiem sola divus latus

FOTO: Publicitātes foto

Laipni lūdzam uz dāņu grafiķa Jensa Damkjēra Nīlsena (Jens Damkjer Nielsen) izstādes «Divās telpās» atklāšanu un tikšanos ar pašu mākslinieku otrdien, 1. decembrī, plkst. 17.00 Dānijas Kultūras institūta telpās, Berga bazārā, Marijas iela 13, k-3.

Jūsu laiks ir vērtība – vai nu Jūs maksājat, vai maksā Jums. Lai pievērstu cilvēku uzmanību mākslai un grafikai arī šajā pelēkajā un nedaudz nomāktajā rudenī un parādītu, ka novērtējam Jūsu laiku, piedāvājam Latvijā vēl kaut ko nebijušu – nāciet uz mākslas izstādes atklāšanu un saņemiet par to naudu!

Pirmie 35 apmeklētāji saņems 2 latus un visi apmeklētāji – vīna glāzi un lielisku dāņu grafiku.

«Divās telpās» ir Jensa Damkjēra Nīlsena ceļojošā grafikas izstāde, kas visu decembri būs aplūkojama Dānijas Kultūras institūta telpās. Tāpat kā daudzos J. D. Nīlsena iepriekšējos darbos, arī šajā izstādē skatāms, kā mākslinieks strādā ārpus ģeogrāfiskām vai reģionālām robežām. Izstādes nosaukums sasaucas ar izstādes atrašanās vietu – daļa no tās atrodas Skandināvijā un daļa – šobrīd Baltijas valstīs. Grafikas darbi ir speciāli izvēlēti šai izstādei.

«Divās telpās» norāda arī uz to telpu, kas parādās izstādītajos darbos, J. D. Nīlsenam apvienojot estētiku no japāņu gleznu valodas un no ziemeļu ekspresionisma, tādējādi radot jaunu dubulto telpu. Tāpat arī darbu stingri horeogrāfiskais izkārtojums atklāj sienu ritmus un to divpusējo saspēli ar grafikas darbiem, izceļot grafiku raksturu un radot kopējo noskaņu.

 

 

 

Pielikumā – J. D. Nīlsena grafika.

    Lasītākais šobrīd

    Uz augšu