Noslēdzot karjeru, Džordžs Maikls izdod pirmo koncertierakstu

FOTO: Publicitātes foto

7. decembrī dziedātājs Džordžs Maikls, īstajā vārdā Džordžios Kiriakos Panejotu, DVD un Blu-Ray formātā laida klajā savu pirmo un vienīgo koncertierakstu «Live in London», kurā divos diskos iekļautas 26 dziesmas un dokumentālā filma.

Šis ir pirmais koncertieraksts, ko savas karjeras laikā izdevis Džordžs Maikls. Koncerts ierakstīts un filmēts koncertturnejas «25Live Tour» ietvaros Londonas arēnā «Earls Court» 2008. gada 24. un 25. augustā. Ar šiem augstas kvalitātes šoviem noslēdzās Džordža Maikla 25 gadus ilgusī muzikālā karjera, un šī bija pēdējā izdevība dzirdēt Maikla uzstāšanos uz lielās skatuves.

Koncertierakstā «Live in London» dzirdami Džordža Maikla daiļrades spilgtākie hiti, kā «Careless Whisper», «Freedom», «Faith», «Amazing» un citi. Kā bonuss DVD pievienota dokumentācija «I’d Know Him a Mile Off», kurā sniegts ieskats koncerta aizkulisēs pirms un pēc uzstāšanās.

«Live in London» DVD pieejams divos formātos, kā dubults DVD disks un Blu-Ray disks.

Šis DVD, iespējams, būs pēdējā liecība no Džordža Maikla muzikālās karjeras, jo ar šo koncertturneju tika atzīmēta mūziķa skatuves darbības 25 gadu jubileja, ar ko mūziķis ir nolēmis noslēgt savu muzikālo darbību.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu