<i>Aishai</i> «What For?» CD singls un līgums ar «Universal Music»

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Uz Oslo Aisha līdzi ņems speciālo CD Maxi singlu.

FOTO: Publicitātes foto.

Sestdien, 15. maijā, plkst. 12.15 no starptautiskās lidostas «Rīga» uz Norvēģijas galvaspilsētu Oslo dosies «Eirovīzijas» nacionālās atlases uzvarētāja – dziedātāja Aisha, lai kopā ar Latvijas Televīzijas delegāciju nopietni sagatavotos izšķirošajam startam konkursa pirmajā starptautiskajā pusfinālā, kas notiks otrdien, 25. maijā.

«Me And Bobby McGee»

Pateicoties lielajai starptautiskajai interesi par dziesmu jau pirms «Eirovīzijas» pusfināla Oslo, kompānijai «Mikrofona ieraksti» izdevies noslēgt līgumu ar pasaules šī brīža lielāko un ietekmīgāko ierakstu kompāniju «Universal Music» par šīs dziesmas un tai iespējams sekojošā starptautiskā albuma izplatīšanu pasaulē. Jau šobrīd dziesma ir pieejama visos populārākajos Mp3 mūzikas portālos Eiropā. Savukārt dziesmas «What For?» autori Jānis Lūsēns un Guntars Račs tiesības pārstāvēt šo dziesmu ir nodevuši pasaules šī brīža veiksmīgākajai mūzikas autoru darbu izdevniecībai «EMI Music Publishing», kas sadarbībā ar «Universal Music» ir uzsākuši dziesmas veicināšanas pasākumus arī citās valstīs.

Aisha: «Visiem saviem draugiem es saku, lai viņi domā labas domas un piedomā pie tā, lai man nebūtu bail. Visu pārējo mēs ar meitenēm izdarīsim.« 

Mp3 versijā jaunā singla dziesmas ir lejupielādējamas portālā «Doremi.lv» un «iTunes», bet pats CD singls pasūtāms «Mikrofona» ieraksti mājas lapā «micrec.lv».


Uz augšu