«Skonto» futbolisti - 2010. gada Virslīgas čempioni

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Latvijas futbola čempionāta - «LMT Virslīgas» turnīra - spēlē svētdien «Skonto» spēlēja neizšķirti 2:2 ar «Ventspils» komandu un priekšlaicīgi nodrošināja čempionu titulu.

Pirmos vārtus spēlē guva «Ventspils», kad 13.minūtē Artūrs Zjuzins panāca 1:0. Puslaika beigās rezultātu izlīdzināja «Skonto» futbolists Kaspars Dubra. 53. minūtē Jurijs Žigajevs atkal vadībā izvirzīja «ventspilniekus», tomēr 74. minūtē otros un Latvijas čempiona nosaukuma nesošos vārtus guva Igors Tarasovs.

Lai kļūtu par Latvijas Virslīgas 2010. gada čempioniem, «Skonto» futbolistiem pietika ar neizšķirtu. Pēdējo reizi «Skonto» Virslīgā triumfēja 2004. gadā.

Citās svētdienas spēlēs Rēzeknes «Blāzma» uzvarēja «Jūrmala-VV» - 2:1, «Jelgava» ar 1:0 uzvarēja Rīgas «Jaunība» komandu, Daugavpils «Daugava» ar 2:0 pārspēja «Olimps»/RFS, bet «Liepājas metalurgs» sagrāva Ventspils «Tranzit» - 6:0.

Kopvērtējumā kārtu pirms čempionāta noslēguma «Skonto» ir 66 punkti, 2. vietā ar 60 punktiem ir «Ventspils», bet 3. vietu ieņem «Liepājas metalurgs», kurai 58 punkti.