Latviete kļuvusi par seksīgo «Victoria’s Secret» eņģeli

FOTO: Dandy publicitātes foto.

Pirmo reizi Latvijas modes vēsturē par «Victoria’s Secret» eņģeli kļuvusi latviešu meitene no Saldus - Ieva Lagūna, kura pagājušajā nedēļā piedalījās apakšveļas zīmola skatē Ņujorkā. Oficiāli skate tiks translēta 29. novembrī amerikāņu televīzijas kanālā «CBS».

VISU SKATES FOTOGALERIJU APSKATI ŠEIT.

«Victoria’s Secret» modes skatēm tiek izvēlētas tikai pašas labākās modeles, kuru vārds jau ir zināms modes industrijas aprindās, tomēr katrai meitenei sevi nepieciešams pierādīt no jauna arī modes skates kastinga procesā. «Šī nav standarta modes skate. Victoria’s Secret ir kā izrāde, tāpēc atlasītajām meitenēm ir jābūt īpašām,» stāsta «Victoria’s Secret» kastinga direktore Monika Mitro (Monica Mitro).

Šogad vairāku tūkstošu pasaules labāko modeļu konkurencē sevi pierādīt izdevās 13 jaunajām sejām, kuras piedalījās un izturēja «Victoria’s Secret» atlases procesu. Starp svarīgiem vērtēšanas kritērijiem bija ne tikai katras meitenes izskats, bet arī modeles enerģijas strāvojums un personīgā harisma. Kopā ar Ievu Lagūnu kastingā piedalījās tādas pasaules topmodeles kā Adriana Lima, Anja Rubik, Chanel Iman, Karlie Kloss, Joan Smalls, Anais Mali, Toni Garrn, Sui He, Jessica Clarke, Caroline Brasch Nielsen, Bregje Heinen, Shanina Shaik, Elsa Hosk, Cameron Russell, kā arī igauniete Karmen Pedaru.

«Victoria’s Secret» modes skate ir liels sasniegums, jo tās modeles, kuras iztur konkurenci un iekļūst skatē, pēc šī panākuma tiek atzītas starptautiskā mērogā,» skaidro meiteni pārstāvošās Latvijas aģentūras DANDY MODEL MANAGEMENT dibinātājs Nils Raumanis, «un tas nozīmē tikai to, ka mūsu Ieva beidzot ir pamanīta pasaules līmenī!»

Uz augšu