Tautas deju ansamblis «Gatve» ielūdz uz 66 gadu jubilejas koncertu

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Publicitātes foto.

TDA «Gatve» ielūdz visus tautiskās dejas mīļotājus uz savu 66 gadu jubilejas koncertu «Mana dziesma dejojama, nāc ar mani izdejot», kurš norisināsies šī gada 25. februārī VEF Kultūras pilī plkst. 16.00.

Koncerts, kurā piedalīsies visi četri kolektīva sastāvi, solās būt krāšņs un emocijām bagāts. Bijušos dejotājus, radus, draugus un citus dejas cienītājus Gatve priecēs ne tikai ar jau sirdij tuvām latviešu tautas dejām, kā «Gatves deja» un «Spēlē, spēlmani», bet līdztekus tam programmā iekļautas arī pavisam jaunas dejas. Koncertā būs redzamas arī citu tautu dejas, iepazīstinot skatītājus ar ungāru, moldāvu, igauņu, grieķu un citu valstu kultūrām. Līdz ar to koncerts būs interesants un pārsteigumiem bagāts. Ikviens varēs pārliecināties, cik kolorīta spēj būt TDA «Gatve», kur ikkatrs dejotājs ir kā mākslinieks, kas iezīmēs ar saviem deju soļiem līniju, lai radītu vienu gleznu, auru, sajūtu...

Šo 66 gadu laikā TDA «Gatve» ir piedalījusies neskaitāmos festivālos un skatēs ieguvusi augstus rezultātus, pierādot, ka TDA «Gatve» ir viens no vadošajiem deju kolektīviem Rīgā. Jau ilgus gadus tās vadītāja ir Gunta Raipala. Tandēmā ar repetitoru Aigaru Bajāru un citiem programmas veidotājiem viņi ir centušies, lai tieši šis vakars ikvienam koncerta apmeklētājam būtu īpašs. Tāpēc gaidīsim tieši Jūs, lai mēs kopā radītu to sajūtu, ka dejā ir spēks!

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs un internetā, «gatve.lv», kā arī VEF Kultūras pilī koncerta dienā.

«gatve.lv

    Uz augšu