Jaunais hokejists Jevpalovs nākamo sezonu pavadīs Kanādā

FOTO: R. Oliņš/Apollo

Viens no Latvijas labākajiem jaunajiem hokejistiem Ņikita Jevpalovs nākamo sezonu aizvadīs Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) komandā Blēnvilas-Buābriānas «Armada».

Pagājušajā nedēļā šī komanda 17 gadus veco Jevpalovu ar kopējo 40. numuru draftēja Kanādas Hokeja līgas (CHL) jauno spēlētāju izvēles ceremonijā.

Jevpalovs arī iepriekš spēlējis Ziemeļamerikā, 2010./2011. gada sezonu aizvadot «Greater Metro» junioru līgā (GMHL) un 41 spēlē sakrājot 91 rezultativitātes punktu, bet pagājušajā sezonā viņš bija viens no Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas HK «Rīga» līderiem, 59 spēlēs izceļoties ar deviņiem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Skautu uzmanību Jevpalovs sev pievērsa arī pagājušās sezonas U-20 pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, kad, esot Latvijas izlases jaunākais spēlētājs, viņš kļuva par komandas rezultatīvāko hokejistu. Tāpat tieši Jevpalovs guva uzvaras vārtus izšķirošajā čempionāta mačā par vietas saglabāšanu spēcīgāko komandu vidū.

QMJHL čempionātā «Armada» aizvadītajā sezonā uzvarēja savā divīzijā, bet izslēgšanas cīņās nespēja pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru.

Šo komandu pagājušās sezonas otrajā pusē pārstāvēja arī vēl viens Latvijas jaunais spēlētājs Ņikita Koļesņikovs.

    Uz augšu