Mans mīļotais ir impotents

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: http://www.flickr.com/photos/netphotography/ http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Viena no vairāk izplatītajām vīriešu seksuālajām problēmām ir impotence. Tā ir ļoti nopietna un sarežģīta, tomēr pastāv iespējas, kā sievietei palīdzēt vīrietim atgūt viņa vīrišķību.

Svarīgi ir saprast impotences cēloņus. Visbiežāk impotences cēlonis ir raizes. Impotenci var izraisīt pat raizes kļūt impotentam. Ja raizes ir pārejošas, arī to radītā impotence ir pārejoša — ja vien tu neliec savam partnerim justies nepilnvērtīgam un nespējīgam.

Bet ko darīt, ja impotences cēlonis ir dziļāks? Visgrūtāk ārstējamie ir gadījumi, kad impotences cēlonis ir nelokāma reliģiskā pārliecība par seksa grēcīgumu un netīrību. Seksologi uzskata, ka otra smagākā grupa ir homoseksuālisti un vīrieši ar homoseksuālām nosliecēm. Tomēr nesteidzies ar secinājumu, ka tavs vīrietis ir «zilais» vai reliģisks fanātiķis. Ir zināmi arī citi daudz izplatītāki impotences iemesli.

Ja tava vīrieša pirmie seksuālie pārdzīvojumi saistīti ar pērkamajām sievietēm, impotencē vainojama varētu būt pārāk neiecietīga prostitūta. Iespējams, viņa ir pasmējusies par tava vīrieša agrīno seksuālo sniegumu un aizvainojums pāraudzis pārliecībā, ka viņš gultā nekam neder un nespēj apmierināt sievieti.

Reizēm seksuālus piedāvājumus saviem dēliem izsaka mātes, tādējādi saistot dzimumaktu ar traumatiskām izjūtām un atkarību no mātes.

Impotenci var izraisīt arī priekšlaicīga ejakulācija, pārmērīga žūpošana un narkotiku lietošana. Bet atceries, ka impotence var turpināties arī pēc tam, kad vīrietis vairs nežūpo un nelieto narkotikas.

Labākais veids, kā tu vari palīdzēt impotentam vīrietim, ir likt viņam saprast, ka viņam nekas nav jādara, lai sasniegtu un saglabātu erekciju. Viņam nav jārauc uzacis, jāvīsta dūres, jāsavelk dibens vai vēl jādara kas tamlīdzīgs. Vīrietis, kurš mēģina saglābt zūdošu erekciju, atgādina cilvēku, kurš mēģina noturēt caurā balonā gaisu, metoties tam ar visu svaru virsū.

Vienīgā iespēja, kā palīdzēt vīrietim atgūt ticību savām seksuālajām spējām, ir reizi par visām reizēm atbrīvoties no jebkāda aizvainojuma un gaušanās par to, ka viņš nepilda savu mīļākā un falliskā simbola pienākumu.

Ja ņemsi ļaunā viņa seksuālo nespēju un izrādīsi savu aizvainojumu, vari mierīgi atmest ar roku savai seksoloģes amatieres karjerai.

Uz augšu