«Būtu arī piezīdies!» Gaišā dienas laikā vīrietis sagādā nepatīkamus brīžus jaunajai māmiņai

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Ilustratīvs attēls

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Ventspilī pie lielveikala «Tobago» novērots vīrietis, kurš veicis netiklas darbības un uzmācies. Par to liecina kāds sociālā tīkla «Facebook» lietotājas ieraksts, novēroja portāls «Apollo».

«Pie lielveikala «Tobago», Ventspilī staigā vīrietis un seksuāli uzmācas,» teikts «Facebook» lietotājas Kristīnes ierakstā.

«Iepirkos veikalā un, izejot no tā vajadzēja pabarot savu meitiņu no pudelītes, kad man pienāca klāt tumšas ādas krāsas vīrietis gados, ar ūsām un sāka uzmākties (veica netiklas darbības),» pieredzētajā dalās sieviete.

Sieviete vīrieti esot padzinusi, tomēr pēc notikušā jutusies sašutusi: «Ja būtu tur pat uz soliņa bērnu zīdījusi ar krūti, būtu arī piezīdies! Lūdzu, esat meitenes un sievietes uzmanīgas. Vīri, dēli, brāļi nestāviet malā un neizliecieties neko neredzam.»

Ar ierakstu dalījušies teju 300 «Facebook» lietotāju un pievienoti arī vairāki komentāri.

Citas sociālā tīkla lietotājas pie ieraksta tāpat norādījušas, ka arī redzējušas aizdomīgo vīrieti un aicināja uzmanīties.

«Facebook» lietotājs Gatis raksta: «Protams, tagad ir par vēlu, bet šādos gadījumos būtu vērtīgi izsaukt jebkādu policiju + paaicināt sev klāt jebkur garām ejošo vīrieti. Izstāstīt viņam kas notika un palūgt, lai viņš seko līdzi tam vīrietim līdz atbrauc policija. Skaidrs, ka Jūs pakaļ ar bērnu viņam neskriesiet, bet domāju, ka sabiedrība būtu atsaucīga. Cerams vairāk ar tādu cilvēku nesaskarsieties.»

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

    Uz augšu