Izveidots Latvijas skaistāko vietu videostāsts «Latvija bilžu rāmītī»

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Foto:Ekrānuzņēmums

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» ietvaros ir izveidots unikāls videostāsts «Latvija bilžu rāmītī», kurā iekļautās vietas izvēlējušies Latvijas iedzīvotāji, vairāk nekā 26 000 reizes balsojot par Latvijas skaistāko vietu video fragmentiem. 

Videostāsts «Latvija bilžu rāmītī» ir simbolisks TAVA organizētās vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» rudens sezonas noslēgums – tajā apkopoti fragmenti gan no «Atklāj Latviju no jauna!» 20 vēstnešu videostāstiem, gan Latvijas jaunatklāšanas raidījuma «TE!» sērijām. Videostāstā iekļauti fragmenti no Latvijas skaistākajām vietām, par kurām visaktīvāk balsojuši «Atklāj Latviju no jauna!» sekotāji sociālajā tīklā «Draugiem.lv». Videostāstā iekļauta Aglonas bazilika, Brīvības piemineklis, Kuldīga, Kolkasrags un Kurzemes piekraste, Rēzekne, Sigulda, Liepājas pludmale, Tērvetes zemgaļu pils un dabas parks un citas vietas.  

«Kopīgiem spēkiem esam izveidojuši unikālu stāstu par Latviju – «Latvija bilžu rāmītī». Noslēdzot vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» gadu, vēlējāmies apkopot tā laikā redzētās Latvijas skaistākās vietas un ceļotāju sajūtas, apceļojot un no jauna atklājot Latvijas pilsētas un novadus. Lai atlasītu tās Latvijas vietas, kuras pašmāju ceļotājiem šķiet skaistākās, aicinājām ikvienu interesentu iesaistīties un balsot par video fragmentiem «Atklāj Latviju no jauna!» lapā sociālajā tīklā «Draugiem.lv». Ir liels prieks par balsotāju un Latvijas atklājēju aktivitāti – par video fragmentiem balsots vairāk nekā 26 000 reizes un šoreiz vadībā izvirzījušās skaistākās vietas Vidzemē un Kurzemē,» stāsta TAVA direktors Armands Slokenbergs.

Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montējusi «Vides filmu studija». Videostāsta pavadījums ir īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera dziesmai «Mazā bilžu rāmītī», kuras vārdu autors ir Imants Ziedonis, savukārt kora aranžējuma autors – Ēriks Ešenvalds. Videostāstā «Latvija bilžu rāmītī» dziesmu izpilda Renārs Kaupers un koris «Kamēr».

«Videostāsta veidotāju komandas vārdā ceru, ka «Latvija bilžu rāmītī» iedvesmos doties ceļā un atklāt Latviju no jauna – tas būs aicinājums pašiem latviešiem, kā arī ārzemju viesiem apceļot Latviju un aktīvi ceļot visos gadalaikos, izraugoties gan zināmus tūrisma maršrutus, gan vēl neredzētus punktus Latvijas kartē,» papildina Slokenbergs.

    Uz augšu