«Apollo» iegūst jaunu izskatu!

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Apollo

Portāla «Apollo» komanda ir gatava jauniem izaicinājumiem un ir nolēmusi, ka pienācis laiks pārmaiņām. Portāla tehniskā komanda vairāku mēnešu garumā rūpīgi strādājusi, lai pilnveidotu ziņu portāla izskatu un padarītu to lasītājam vēl ērtāku un pārskatāmāku. Modernas ziņu platformas uzdevums nav vien pasniegt savam lasītājam svarīgākos jaunumus, bet arī palīdzēt neapmaldīties mūsdienu informācijas piesātinātajā pasaulē.

Portāla vizuālās izmaiņas ir kā noslēdzošais posms jaunā logotipa tapšanā. Lapas noformējums izveidots tā, lai jaunais logotips tajā organiski iederētos. Veicot uzlabojumus, esam īpaši piedomājuši par lasītāja ērtību. Jaunie tehniskie risinājumi sniegs lasītājam vēl plašākas un ērtākas iespējas informācijas apmaiņai ar «Apollo».

Portāla izkārtojums kļuvis tīrāks un vieglāks, kā to pieprasa jaunākās dizaina tendences un lietotāju pieredze. Esam atbrīvojušies no liekajiem rāmjiem, līnijām, fona krāsām, krāsu pārejām un ēnām.

Burtu stils ir nomainīts uz modernāku un vieglāk lasāmu. Dažādās vietās raitākai lasāmībai esam mazliet palielinājuši burtu izmēru.

Portāla izvēlnes ir kļuvušas pārskatāmākas, ar krāsām izcelti dažādie portāla kanāli. Galvenā izvēlne statiski paliek ekrāna augšdaļā, tādējādi no jebkuras lapas pozīcijas ātri iespējams pārslēgties uz interesējošo sadaļu.

Neraugoties uz vizuālajām pārmaiņām, «Apollo» saglabās savas gadu garumā izkoptās pamatvērības - ātrumu, objektivitāti un ziņu pasniegšanu saistošā veidā.

«Apollo» komanda saka sirsnīgu paldies visiem saviem uzticīgajiem lasītājiem!

    Uz augšu