Jagodinskis izīrēts Ukrainas premjerlīgas komandai «Hoverla»

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Latvijas U-21 futbola izlases spēlētājs Vitālijs Jagodinskis (nr.16, sarkans)

FOTO: Evija Trifanova / LETA

Gados jaunais Latvijas futbola aizsargs Vitālijs Jagodinskis no slavenā Ukrainas kluba Kijevas «Dinamo» izīrēts citai šīs valsts augstākās līgas vienībai Užhorodas «Hoverla».

Pašlaik 22 gadus vecais Jagodinskis kopš 2012.gada spēlē Kijevas «Dinamo» otrajā komandā, kas sacenšas valsts pēc spēka otrajā līgā. Aizvadītajā sezonā viņš piedalījās 27 no 30 čempionāta spēlēm, gūstot vienus vārtus.

Aizsargs vasarā bija izpelnījies iespēju trenēties ar kluba pirmo komandu, tomēr jau agrāk tika prognozēts, ka viņš tiks izīrēts kādai citai vienībai.

Pirms diviem gadiem Jagodinskis ar «Dinamo» noslēdza līgumu uz četrām sezonām, bet pirms tam viņš spēlējis Latvijas komandās Rīgas «Daugava» un «Jūrmala-VV».

Jagodinskis līdz šim spēlējis visu vecumu Latvijas jauniešu izlasēs, bet pērnā gada augustā viņš izpelnījās pirmo izsaukumu arī uz pieaugušo valstsvienību. Nacionālajā komandā aizsargs līdz šim vēl nav debitējis.

Pagājušajā Ukrainas premjerlīgas čempionāta sezonā «Hoverla» izcīnīja 12.vietu 16 vienību konkurencē, bet šīs sezonas pirmajā mačā pirms nedēļas nospēlēja 2:2 ar Ļvovas «Karpati».

    Uz augšu