Anglijā bez vēsts pazudusi Latvijas valstspiederīgā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Szagi, CC BY-NC 2.0

Kentas apgabala policija Anglijā lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 33 gadus vecās Latvijas valstspiederīgās Lauras Elhegrasi meklēšanā.

Kā aģentūru LETA informēja Kentas apgabala policijas Preses birojā, sieviete dzīvo Margeitā, Kliftonvilas ciemā, un viņa pazudusi pagājušās nedēļas vidū. Laura, iespējams, izmanto citu uzvārdu - Priede vai Ahmed.

Britu policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Laura agrāk dzīvojusi Rīgā. Policija pieļauj, ka sieviete kopā ar vīru un bērniem no dzīvesvietas Margeitā devusies Hītrovas lidostas virzienā, lai lidotu uz Ēģipti. Izmeklētāji noskaidrojuši, ka ģimene aizbraukusi uz Hītrovu īrētā sudrabkrāsas automašīnā «Peugeot 208» ar reģistrācijas numuru AK13 VHT, atstājot mājas 22.aprīlī ap plkst.3.20 un Hītrovas tuvumā ierodoties mazliet pirms plkst.10.

Tomēr Laura neesot iekāpusi lidmašīnā, un policijai nav skaidrs, vai viņa ir mēģinājusi atstāt valsti citā veidā vai arī palikusi Anglijā.

Laura ir 1,63 metrus gara, vidējām miesas būvēm, taisniem, brūniem matiem līdz pleciem un zaļām acīm.

Ikvienu, kurš varētu sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju par pazudušās sievietes iespējamo atrašanās vietu, Kentas apgabala policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruni +44 1634 884010 (vai 01634 884010, atrodoties Apvienotajā Karalistē).

Uz augšu