Kalnozols sitis bijušo sievu? Sākts tiesas process

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Rīgas rajona tiesa sākusi skatīt krimināllietu, kurā uzņēmēja Valda Kalnozola bijusī sieva Larisa Pomeščikova vaino uzņēmēju miesas bojājumu nodarīšanā, raksta žurnāls «Kas Jauns».

Kalnozols bijušajai sievai miesas bojājumus nodarījis pagājušā gada jūlija vidū divu nepilngadīgo bērnu acu priekšā. Pats Kalnozols savu vainu noliedz, sakot, ka bijusī sieva apvienojusi spēkus ar Valda bijušajiem draugiem, ar mērķi izspiest naudu no uzņēmēja.

Krimināllieta ierosināta pēc Krimināllikuma 130.panta 2.daļas par tīšu viegla miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu nodarījumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz vienam gadam, piespiedu darbu vai naudassodu.

Tiesā Larisa atklājusi, ka kopdzīvē ar Valdi Kalnozolu no viņa agresivitātes cietusi regulāri, četru gadu laikā viņas rokas un kājas vairākkārt bijušas klātas ar zilumiem, bet Kalnozola agresivitāte kulmināciju sasniegusi pērnā gada 12.jūlijā, kad Larisa, pēc iepriekšējās vienošanās, vienos naktī, atgriežoties no komandējuma ārzemēs, aizbraukusi uz Valda sievas vecāku māju, lai paņemtu abus laulībā ar Valdi dzimušos bērnus. Tajā naktī Valdis Kalnozols izteicis bijušajai sievai agresīvus pārmetumus, kas noslēdzās ar sitienu pa Larisas seju.

Larisa vērsās pēc palīdzības pie mediķiem, kuri snieguši medicīnisko palīdzību, pēc tam devusies uz policiju.

Notikušā konflikta sekas redzējusi Kalnozola trešā sieva, viņas māte un tēvs, kuri nebija ieradušies uz tiesas sēdi.

Larisa žurnālam «Kas Jauns» stāstījusi, ka pēc prasības iesniegšanas policijā, sākuši notikt mistiski negadījumi ar viņas īpašumiem - pārdurtas automašīnas riepas, nodegusi automašīna un citas lietas, par kurām Larisai gan neesot pierādījumi, ka to darījis Valdis vai viņa cilvēki.

Valdis Kalnozols žurnālam «Kas Jauns» teicis, ka neesot sitis sievu, bet uzskata, ka tā ir rūpīgi izplānota afēra, lai no viņa izkrāptu naudu.

    Uz augšu