5 latviešu «Youtube» zvaigznes, kuras īpaši populāras jauniešu vidū

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: ekrānuzņēmums

Aktīvākie latviešu jaunieši, kuri ikdienā lieto sociālo vietni «Youtube», šos cilvēkus un viņu izveidotos «Youtube» kanālus noteikti zina ļoti labi. Tomēr, par ko ir videoklipi, par kuriem tik ļoti fano latviešu jaunieši? Esam apkopojuši piecus populārākos.

«Youtuberi» (no vārdiem «Youtube» un «blogeris») - šādi sevi dēvē cilvēki, kuri aktīvi darbojas sociālajā vietnē «Youtube», publicē tur videoklipus un tādā veidā cenšas komunicēt ar saviem abonentiem jeb cilvēkiem, kuri seko līdzi viņu gaitām.

Lūk, pieci «Youtube» kanāli, kuriem ikdienā seko visvairāk abonentu:

1. Sindijalo - 27 tūkstoši abonentu

Kanālam «Sindijalo» ikdienā seko līdzi apmēram 27 tūkstoši cilvēku. Kāda meitene vārdā Sindija tajā publicē videoklipus, kurā stāsta par ikdienišķām lietām, piemēram, par jautājumiem, kurus viņai ikdienā uzdod fani, par 10 lietām, ko nedarīt vasarā un pat 10 veidiem, kā kļūt slavenam.

Sindijas gaitām ikdienā seko līdzi ļoti daudz jauniešu. Pāris reizes viņa rīkojusi pat satikšanās jeb «meetup» ar faniem. Satikšanās ar Latvijā populārāko «Youtuberi» tika organizēta Mežaparkā, fani Sindijai varēja jautāt sev interesējošus jautājumus, dabūt autogrāfus un uzdāvināt pat dāvanas.

2. Makeuparevelīnu - 26 tūkstoši abonentu

Kanālam «Makeuparevelīnu» ikdienā seko līdzi gandrīz tikpat daudz cilvēku, cik «Sindijalo». Lai arī Sindija un Evelīna ir draudzenes, kā arī nereti «Youtube» publicētajos videoklipos redzamas kopā, Evelīnas videoklipi ir par meitenīgākām lietām - iepirkšanos, kosmētiku, apģērbu u.tml. Arī šī «Youtubere» rīko satikšanās jeb «meetup» ar saviem faniem, kuru laikā saņem un apmainās ar dažādām dāvanām.

3. CilvēksArKameru - 23 tūkstoši abonentu

Šis «Youtube» profils pieder Jānim Ābelem, tīmeklī viņu mēdz dēvēt arī par Latvijas «Youtube» tēvu, jo viņš esot viens no pirmajiem, kas aizsācis filmēt video un tos publicēt. Viņš pats skaidro, ka filmē dažāda rakstura video un viņa kanālā var atrast gan smieklīgus, gan nopietnus materiālus. Jānis savos videoklipos runā par automašīnām, sievietēm un citām tēmām, kuras aktuālas ne tikai jauniešiem.

4. FunFaceTV - 16 tūkstoši abonentu

Kā stāsta paši «FunFaceTV» autori, kanāls tika izveidots 2011.gadā un aizsākās kā joks. Tomēr tagad kanāla autori Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš šim pievēršas nopietni. Viņi ir uz dzīvi enerģiski, optimistiski un pozitīvi noskaņoti jaunieši, kuru mērķis ir sniegt materiālu, kas katram skatītājam uzlabos garastāvokli un kopumā padarīs pasauli par pozitīvāku vietu! Arī šie «Youtuberi» rīkojušus savus satikšanās pasākumus, kuros aicina filmēties savus fanus, kā arī atbildēt uz jautājumiem.

5. DorotheaTV - 14 tūkstoši abonentu

Amandas Dorotejas sociālās vietnes «Youtube» kanāls arī ir viens no populārākajiem Latvijā. Viņas ikdienas gaitām seko līdzi apmēram 14 tūkstoši cilvēku. Amanda savā kanālā raksta, ka viņai ļoti patīk likt cilvēkiem smaidīt un caur savu «Youtube» profilu viņa cenšas to panākt. Arī Amanda savos videoklipos atbild uz fanu uzdotiem jautājumiem, kā arī sniedz dažādus padomus un izpilda dažādus izaicinājumus.

    Uz augšu