Rīgā būs skatāms humoristiskais šovs «Greizais spogulis»

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Publicitātes foto

Rīgas Kongresu namā 21.decembrī ar jaunu šova programmu «Smieklu atkausēšana» viesosies humoristiskais šovs «Greizais spogulis», informēja pasākuma rīkotāju pārstāvis Ļevs Berezins.

«Greizais spogulis» piedāvā humoru ar savu filozofiju un estētiku, kurā ir daudz absurda un paradoksu. Mūsdienu teātrī ir jābūt savam apvērsumam, un viņi to ir radījuši, stāsta Berezins.

Teātra «Greizais spogulis» galvenais režisors un vadītājs ir rakstnieks un humorists Viktors Razumovskis, tajā piedalās arī humoristi Mihails Cerišenko un Aleksandrs Morozovs, Mihails Smirnovs un Mihails Vašukovs, kas ir pastāvīgie dalībnieki visās Jevgēnija Petrosjana un kanāla RTR programmās: «Smieklu panorāma», «Smieklu istaba», «Smieties atļauts» un «Greizais spogulis».

Teātra «Greizais spogulis» regulārās uzstāšanās humoristiskajās programmās padarījušas aktierus-humoristus gandrīz vai par radiniekiem ne tikai savā starpā, bet arī visiem Krievijas iedzīvotājiem, kuri mīl no sirds izsmieties.

Humoristiskais šovs «Greizais spogulis» būs skatāms arī citās Latvijas pilsētās - 19.decembrī Liepājā un 22.debembrī Ventspilī.

Biļetes nopērkamas visās «Biļešu servisa» kasēs.

    Uz augšu