Astrologi brīdina par nedienām janvārī

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: PantherMedia/Scanpix

No 5. janvāra pl. 15:05 līdz 25. janvāra pl. 23:49 gaidāms Diž-čika laiks. Tas nozīmē, ka biznesu, publiskās runas, visa veida kontaktus, tirdzniecību, pirkumus un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību.

Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kuru sekas izjutīsim vēl ilgi.

Privāti tas nozīmēs arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumu un tehniskus sarežģījumu.

Galvenā problēma ir sava laika izmantošana. Laiku šķiedīsim veltīgi, tas pazudīs vai arī tiks notrallināts ikdienas nebūšanās, uzsver astrologs, Diž-čika termina ieviesējs un ilggadējs izpausmju novērotājs Kristaps Baņķis (Astrologi.lv).

Kā norāda astrologs, 4. janvāris ir nozīmīgs datums, kad veiksmīgi norealizēt savas ieceres pirms Dižčika sākuma. Savukārt Diž-čika spēks un nebūšanas izlādēsies tieši 18. 24. janvāra nedēļā.

No 11. decembra līdz 8. februārim, kad sāksies Ugunīgā Pērtiķa gads, dzīvojam Pārejas laikā uz 2016. gadu. Tādēļ nevajag sasteigt nedz darbus, nedz tālejošus plānu īstenošanu.

Svarīgāko jāatliek uz februāri, kas ir labvēlīgākais svarīgāko darbu mēnesis gada pirmajā pusē, jo no 25. marta līdz 13. augustam sākas Biznesa tukšgaita un būvniecībai nelabvēlīgs periods. Vissarežģītākais periods būs no 28.aprīļa līdz 22.maijam, jo apvieno 3 planētu problemātiskos periodus.

Uz augšu