Vīrietis atrod savu pirms divām nedēļām pazudušo māti; atklājas briesmīgas detaļas

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Kāds vīrietis mājas bēniņos atradis nogalinātas mātes līķi, kuru, kā vēlāk izrādījās, bija nogalinājis vīrieša dēls.

Kā portālu «Apollo» informē policija, 28.oktobrī ap pulksten četriem pēcpusdienā Valsts policija saņēma zvanu no kāda vīrieša, kurš mājas bēniņos atradis savas mātes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Policija, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka pirms divām nedēļām saņemts iesniegums no šī paša vīrieša par savas mātes, 1954.gadā dzimušas sievietes, bezvēsts pazušanu. Izrādījās, ka kundze divas nedēļas kopš pazušanas brīža atradusies mājas bēniņos.

Sieviete mirusi no traumām, kas gūtas no sitiena ar ķieģeli un diviem dūrieniem.

Tajā pašā dienā, ap pulksten sešiem vakarā, Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes slepkavību novēršanas un atklāšanas nodaļas darbiniekiem, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu aizturēja sievietes mazdēlu, 1994.gadā dzimušu jaunieti.

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija turpina slepkavības motīvu un citu apstākļu izmeklēšanu. Plašāka informācija par šo notikumu izmeklēšanas interesēs netiks sniegta.

    Uz augšu