Svarīga «Latvijas valsts ceļu» informācija autovadītājiem šajā rītā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Šorīt sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visos reģionos, aģentūru LETA informēja «Latvijas valsts ceļi».

Sniegotos un apledojušos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Šobrīd ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 147 «Latvijas autoceļu uzturētāja» ziemas dienesta tehnikas vienības.

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināti uz Daugavpils apvedceļa un Rēzeknes apvedceļa, ceļu posmos Jēkabpils - Terehova un Grebņeva - Medumi. Tāpat arī uz Rīgas apvedceļa posmā Baltezers - Saulkalne, Ainažu virzienā ceļu posmā Berģi - Tūjas krustojums, Veclaicenes virzienā no Rīgas līdz Raunas pagriezienam, Valmieras virzienā ceļu posmā Murjāņi - Strenči, Daugavpils virzienā ceļu posmā Rīga - Lielvārde un Pļaviņas - Paternieki, kā arī Bauskas virzienā ceļu posmā Iecava - Bauska, Jelgavas virzienā no Jelgavas līdz Meitenei un Liepājas virzienā ceļu posmā Kalnciems - Apšupes krustojums un Annenieki - Skrunda.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Alūksnes, Valkas un Liepājas apkārtnē.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī dienā daudzviet gaidāms neliels sniegs. Atsevišķos posmos uz autoceļiem veidosies apledojums.

Autobraucējus aicina atcerēties, ka apledojums uz ceļiem var izveidoties strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpņu tuvumā.

Uz augšu