Šogad pārtrauks TV seriāla «Ugunsgrēks» rādīšanu

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Publicitātes foto

TV3 seriāls «Ugunsgrēks» vairāk kā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām!

Kopā piedzīvoti un izdzīvoti tik daudz aizraujoši notikumi, un Latvijā mīlētā seriāla «UgunsGrēks» lielais fināls ir lieliem soļiem pietuvojies! Finālu skatītāji piedzīvos jaunajā – 17. sezonā, kas sāksies 30. janvārī.

««UgunsGrēks» ir ilgākais un spēcīgākais Latvijā veidotais seriāls televīzijas vēsturē. Mērķtiecīgi soli pa solim esam «UgunsGrēku» stiprinājuši un virzījuši kā zīmolu, ko šodien pazīst ikviens un par to ir liels lepnums. Taču mēs arī apzināmies, ka nekas nav ilgmūžīgs un ir laikus jāprot, tāpat kā izcilam māksliniekam, noslēgt savu meistardarbu ar spilgtu finālu un aiziet no skatuves īstajā laikā. Un «UgunsGrēka» komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam. Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!» saka MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena.

Seriālam «UgunsGrēks» skatītāji uzticīgi seko līdzi no 2009. gada 15. marta, kad to sāka pārraidīt kanālā TV3. Seriāla notikumu darbība aizsākās kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai ārpuse, jo, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas – to visu skatītāji baudījuši 16. sezonu garumā!

«Jau kopš pirmās filmēšanas dienas ar seriālu kopā aizvadīts ilgs un pacilājošām emocijām piepildīts laiks. Seriāla fenomens ir vārdos neaprakstāms, šo gadu garumā komanda ir pietiekoši sevi izaicinājusi, īstenojot pārdrošus līdzekļus seriāla sižetu līnijā, un tā vien liekas, ka mums visiem kopā ir izdevies pārsist visus iespējamos rekordus. Sajūta, ka seriāls piedzīvos lielo finālu, ir kā pēc labi padarīta darba, kurā viss, ko esi iztēlojies, ir piepildījies. Un par to liels paldies mūsu lielākājiem vērtētājiem – skatītājiem, kuri uzcītīgi sekojuši līdzi notikumiem, veidojuši internetā vēsturiskus materiālus, nākuši ciemos uz filmēšanas paviljonu, rakstījuši aizraujošas vēstules! Esam patiesi lepni, ka tik ilgus gadus ikvakaru spējām smīdināt, priecēt un aizkustināt tik daudz Latvijas skatītājus!» pateicas seriāla producente Baiba Saleniece.

Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 16. sezonas un 1131. sērija. Šo septiņu gadu laikā seriālā UgunsGrēks ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

    Uz augšu