Attiecību eksperte: Cilvēki ar labi apmaksātu darbu krāpj biežāk

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Panthermedia/Scanpix

Vai tu uztraucies, ka tavs mīļotais cilvēks tevi krāpj? Attiecību speciāliste Indija Kinga (India King) sarunā ar Lielbritānijas mediju «Daily Mail» atklājusi, ka cilvēki ar labi apmaksātu darbu savu partneri krāpj daudz biežāk.

Attiecību eksperte uzskata, ka sievietes vai vīrieši, kuri pelna vairāk nekā viņu partneri, biežāk izvēlas krāpt savus partnerus. It īpaši tas notiekot brīžos, kad viņi jūtas nenovērtēti. Kinga norāda, ka cilvēkiem, kuri pelna mazāk, savu partneri vajadzētu novērtēt un paust pateicību par palīdzību finansiālā ziņā.

Lai arī attiecību eksperte norāda, ka šī teorija attiecas gan uz vīriešiem, gan sievietēm, viņa ir pārliecināta, ka it īpaši daiļā dzimuma pārstāvēm pret savu vīrieti, kurš pelna vairāk, būtu jāizturas ar cieņu.

«Vīriešiem cieņa ir kā skābeklis, vīrieši alkst pēc cieņas. Ja tu viņu cienīsi, viņš tevi lolos,» atklāj attiecību eksperte. «Vīrieši zina, ka viņu loma ir aizsargāt, apgādāt un atbalstīt. Sievietes loma savukārt ir to visu pienācīgi uzņemt, izrādīt cieņu un novērtēt viņa pūles.»

Piemēram, brīžos, kad vīrieša piedāvātais sievietei jau atkal nav gana labs, viņš sāks atzinību meklēt kaut kur citur - pie kādas, kas liks viņam justies novērtētam.

Uz augšu