Zēna piekaušana Ogresgalā: Neesot darīts viss, lai novērstu smago konfliktu

Ilustratīvs attēls

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pēc Ogresgala pamatskolā notikušā kautiņa vērtē Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD). Jau vēstīts, ka pirmdien tika smagi piekauts 12 gadus vecs Ogresgala pamatskolas skolnieks. Zēns mediķiem apstiprinājis, ka traumas guvis kautiņa laikā. Pašlaik viņa veselības stāvokli mediķi uzskata par stabilu, vēsta LTV raidījums «Panorāma».

Pēc visu lietas apstākļu izvērtēšanas un informācijas iegūšanas, dienests vērtēs arī skolas darbinieku atbildību, LTV raidījumā «Panorāma» norādīja IKVD Uzraudzības departamenta direktors Juris Zīvārts.

«Pēc sākotnējās informācijas izvērtēšanas tā pirmā nepilnība, kas parādās, ka bija nepieciešams izsaukt ātrās palīdzības brigādi, kas varbūt netika sākotnēji izdarīts, jo pirmo palīdzību sniedza skolas medmāsa. Otra problēma, ko mēs saskatām, ka ņemot vērā strīds notika ārpus skolas, tajā pašā laikā skolas teritorijā, norādīsim droši vien izglītības iestādei nepieciešams uzraudzīt arī teritoriju ārpus skolas šo zonu, kas notiek arī šajā vietā,» sacīja Zīvārts.

«Primāri izvērtējot netika informācija operatīvi nodota pedagoģiskajam personālam, lai varētu tālāk rīkoties. Trešais gadījums ir tajā, ka arī paši izglītojamie nepildīja šos iekšējās kārtības noteikumus, kuros ir pateikts, ka ja izglītojamie redz, ka pie skolas notiek kāds konflikts tad par to ir jāziņo. Arī tas netika izpildīts,» piebilda Zīvārts.

    Lasītākais šobrīd

    Uz augšu