Hosams Abu Meri un Linda Mūrniece atklāj detaļas par šķiršanos

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Ārsts un deputāts Hosams Abu Meri un uzņēmēja Linda Abu Meri, kura jau nomainījusi uzvārdu atpakaļ uz Mūrniece, trešdien, 14. jūnijā, parakstīs dokumentus par laulības šķiršanu – abi intervijā pastāstījuši, kas vainojams laulības izjukšanā.

«Man šķiet, ka manu dzīvi sabojājusi politika. Tā ir milzīga psiholoģiskā slodze, jo, ieejot politikā, tu tur esi septiņas dienas nedēļā. Arī brīvdienās, kad lasi dažādus dokumentus, veic neskaitāmas telefona sarunas darba jautājumos un dodies komandējumos. Linda tam visam savulaik gājusi cauri, un viņas secinājums par to visu - no darbošanās politikā nav nekādas jēgas.

Savukārt es vēlos turpināt darboties politikā. Uzskatu, ja jau esmu ievēlēts, man jāizdara maksimālais. Paralēli vēl strādāju par ārstu. Esmu cilvēks, kas nemāk pateikt nē, tāpēc vienā brīdī sasniedzu līmeni, ka visa mana dzīve ir tikai darbs. Ģimenei manis paliek aizvien mazāk un mazāk. Un mājās esmu arvien retāk. Un, ja arī esmu, tad bieži noguris, man nav spēka. Mēs retāk sarunājamies, arī ieklausāmies viens otrā arvien mazāk,» žurnālam «Privātā Dzīve» atklājis Hosams.

«Šobrīd jūtamies labāk nekā jebkad. Brīvi, jo nav, par ko strīdēties,» atzinusi bijusī iekšlietu ministre.

Tāpat Hosams izdevumam paziņojis, ka abi nedalīs kopīgās mājas «Salēni» - tā paliks kā vieta kopīgai atpūtai, kurā pavadīt laiku kopā ar bērniem un draugiem.

Savukārt Linda paturēs kopīgo dzīvesvietu Rīgā, bet Hosams meklēs jaunu dzīvokli. «Nedaru to ar šausmām, no sērijas - ārprāts, viņa mani izmet ārā uz ielas! Tā nav! Uzskatu, ka šķiroties dzīvesvieta vīrietim vienmēr ir jāatstāj sievai,» uzsvēris šķirtais vīrs.

Jau ziņots, ka pāris par šķiršanos 10. jūnijā paziņoja sociālajā tīklā «Facebook».

Uz augšu