Robežsargi aiztur meklēšanā esošu Latvijas pilsoni

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: jcbwalsh, CC BY-NC 2.0

Pirmdien Valsts robežsardze Ventspils ostā konstatēja no Nīneshamnas ieceļojošu Latvijas pilsoni, kurš atradās policijas meklēšanā, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

1966. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Pirmdien robežsargi uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 36 likumpārkāpējus. Savukārt uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji

Grebņevas robežkontroles punktā konstatēts ar automašīnu izceļojošs Lietuvas pilsonis, kurš uzrādīja viltotu Norvēģijas starptautiskās apdrošināšanas polisi. Par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess

Lidostas «Rīga» robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

Terehovas un Silenes robežkontroles punktā konstatētas divas Krievijas un viena Baltkrievijas pilsone, kuras bija pārkāpušas uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks, nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstīs. Lietvedība vienas Krievijas pilsones administratīvā pārkāpuma lietā netika uzsākta, savukārt abas pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti piecām personām – trīs Krievijas, vienam Lietuvas un vienam Igaunijas pilsonim.

    Uz augšu