Nedēļas nogalē robežsargi izņem 210 000 kontrabandas cigaretes

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Rīgas pašvaldības policija/LETA

Piektdien, 11. augustā, robežsargi konstatējuši 2 akcizēto preču nelikumīgas pārvietošanas gadījumus un kopumā izņēmuši 210 000 kontrabandas cigaretes, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes pārstāvji. 

Valsts robežsardzes amatpersonas, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, Krāslavas novada Kaplavas pagastā aizturēja divus Baltkrievijas pilsoņus, kuri nodarbojās ar cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas.

Notikuma vietā robežsargi izņēma 10 000 cigaretes «NZ Black Compact», 10 000 cigaretes «Minsk Capital», 20 000 cigaretes «Minsk 5 Superslims» un 20 000 cigaretes “Премъер» ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par kontrabandu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, uzsākts kriminālprocess. Abi, 1981. un 1987.gadā dzimušie vīrieši, ievietoti Valsts policijas Īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Savukārt, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, Dagdas novada Svariņu pagastā robežsargi apturēja kāda 1996.gadā dzimuša Latvijas pilsoņa vadīto automašīnu VW Passat Variant un tās apskates rezultātā salonā konstatēja 10 melnā polietilēnā ietītus iepakojumus.

Kopumā robežsargi izņēma 150 000 cigaretes »Премъер» ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas izdarīta ievērojamā apjomā, uzsākts kriminālprocess. Persona un krimināllietas materiāli ar lietiskajiem pierādījumiem tālākai izmeklēšanai nodoti VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.

    Uz augšu