Lidostā «Rīga» aiztur meklēšanā esošu pilsoni

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Zane Bitere/LETA

Piektdien, 15.septembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 42 likumpārkāpējus, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

Uz ārējām robežām konstatēti 14 robežpārkāpēji, tajā skaitā: Aizturēts viens meklēšanā esošs Latvijas pilsonis

Lidostas «Rīga» robežkontroles punktā konstatēts viens uz Kijevu izceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas policijas meklēšanā. 1990.gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti sešiem ārzemniekiem

Terehovas un Pāternieku robežkontroles punktā konstatēti četri Ukrainas un divi Krievijas pilsoņi, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei.

Lidostas «Rīga» robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas pilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstu teritorijas. Personai liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti septiņām personām – trīs Lietuvas, diviem Krievijas, vienam Moldovas un vienam Indijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 21 personu – četrus Krievijas, trīs Ukrainas, trīs Latvijas, divus Baltkrievijas, divus Vācijas, divus Igaunijas, divus Lietuvas, vienu Bosnijas un Hercegovinas, vienu Polijas un vienu Slovākijas pilsoni.

    Uz augšu