Foto: Greznā kāzu ceremonijā sieviete apprec pati sevi

Kāda sieviete no Itālijas sarīkojusi greznas kāzas, kurās apprecējusi pati sevi. Īpašajā dienā viņa bija tērpusies baltā kāzu kleitā, saņēma trīsstāvīgu kāzu torti, bet uz svinībām bija ieradušies 70 viesi, ziņo Lielbritānijas raidsabiedrība «BBC».

«Es patiešām uzskatu, ka katrs no mums, pirmkārt, mīl pats sevi,» uzskata Laura Mesi, 40 gadus veca fitnesa trenere. «Tev var būt sava pasaka pat bez prinča.»

Laura Mesi ir tikai viena no daudzām sievietēm, kuras ir pārliecinātas, ka apprecēties pašām ar sevi ir daudz labāk nekā to darīt ar partneri. Globālo kustību un neparasto precešanās veidu, kas mūsdienās kļūst arvien populārāks, dēvē par «sologāmiju».

«Es pateicu saviem draugiem un ģimenei, ka, ja līdz 40. dzimšanas dienai nebūšu atradusi savu dvēseles radinieku, es apprecēšu pati sevi,» stāsta Laura, atklājot, ka ideja par precībām pašai ar sevi viņai prātā ienāca pirms diviem gadiem - pēc tam, kad bija izjukušas viņas 12 gadus ilgās attiecības. 

«Ja kādu dienu es atradīšu vīrieti, ar kuru plānošu kopīgu nākotni, es būšu laimīga, tomēr mana laima nav atkarīga no viņa,» viņa norāda.

Lai arī Mesi par savu plānu ir ļoti sajūsmināta un fotogrāfijas no kāzu ceremonijas publicējusi arī sociālajos tīklos, ir cilvēki, kuri viņai norādījuši, ka šāda rīcība ir skumja un neprātīga.

Laura esot pirmā sieviete Itālijā, kura apprecējusi pati sevi, tomēr juridiski šīs laulības netiek atzītas. Maijā jāvārdu pats sev sacīja kāds itālis no Neapoles pilsētas. Savukārt Japānā kādā tūrisma aģentūra jau kopš 2014. gada piedāvā kāzu ceremonijas vientuļām sievietēm.

Pirmās ziņas par cilvēkiem, kuri izvēlējušies precēties ar sevi, izskanēja 1993. gadā.

Uz augšu