Trešdienas horoskops: 25. oktobris

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Lake Worth, CC BY-SA 2.0

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Bezrūpīgais noskaņojums darīs savu, proti, tu būsi ar mieru paslinkot, padraiskoties un nedaudz aizmirst par darba raizēm. Vēlēsies tikties ar draugiem, meklēsi iespējas iegūt jaunus paziņas.

VĒRSIS Visticamāk gūsi apstiprinājumu no kolēģiem, priekšniecības, ka tavas profesionālās zināšanas ir pamatīgas, noturīgas. Nevairies no sarežģītu jautājumu risināšanas, tie šobrīd tev padosies kā nieki.

DVĪŅI Tavu noskaņojumu spēcīgi ietekmēs apkārt esošie cilvēki, tāpēc labām attiecībām kolektīvā būs pastiprināta nozīme. Kāds Dvīnis var atklāt savas simpātijas personai, kurai jau labu laiku viņu ir apbūrusi.

VĒZIS Attiecībās ar kolēģiem vari kļūt pārlieku emocionāls, piekasīgs. Neļauj iekšējām negācijām maitāt attiecības ar līdzgaitniekiem. Slikto omu kliedē sporta zālē vai pievēršoties fiziskam darbam.

LAUVA Sekmēsies visa veida kontakti ar ārzemēm. Droši vari plānot ceļojumu, komandējumu vai arīdzan doties tajā. Saikni ar apkārtējiem noteiks tavi profesionālie panākumi, apmierinātība ar sasniegto.

JAUNAVA Visu vēlēsies darīt lēni, ar apdomu, precizitāti. Taču notikumi mudinās rīkoties daudz ātrāk, ražīgāk. Lai arī apkārtējie apstākļi spiedīs, neļauj zust sava darba kvalitātes rādītājiem!

SVARI Droši vari pievērsties ģimenisku jautājumu risināšanai, attiecību lietām. Spēja uzklausīt otru, izprast viņa rīcības motīvus padarīs tevi par izcilu sarunu biedru. Šodien vajadzētu atturēties no lielākiem pirkumiem.

SKORPIONS Visticamāk būsi noslēgtāks nekā ierasts, nodarbosies ar biznesu, jurisprudenci saistītiem jautājumiem. Būtiski saglabāt analītisku nostāju it visā, neļaut, sev raksturīgajam, spītīgumam sabojāt lietas.

STRĒLNIEKS Nestrīdies ar mīļoto. Lai cik pārliecināts arī tu nebūtu par savu viedokli, diemžēl tavs skatījums var izrādīties aplams, kļūdains. Darba lietās esi punktuāls, ievēro darbu nodošanas termiņus!

MEŽĀZIS Varēs apgalvot, ka savā darba vietā, bez tavas līdzdalības, gandrīz neviens darbs netiks paveikts. Zināmā mērā, kļūsi par sava veida lokomotīvi, no kuras būs atkarīgs galējais darba rezultāts.

ŪDENSVĪRS Pat parastu, ikdienišķu darbu veiksi ar radošu pieeju. Šajā dienā vislabākos rezultātus dos ātra, izlēmīga rīcība. Ar apskaužamu vieglumu pratīsi pārliecināt apkārtējos, iegūt viņu atbalstu.

ZIVIS Būsi izdarīgs, atjautīgs. Tavu rosīšanos var ievērot kāda ietekmīga persona. Zvaigznes iesaka rūpīgāk ieklausīties savā intuīcijā, jo īpaši, ja nolem risināt nopietnus attiecību jautājumus.

Uz augšu