Jāņa Jurkāna mīļotā atklāj: nejūtos vainīga, ka izjuka viņa laulība

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Pexels

Linda Apse, bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotā sieviete, jaunākajā žurnālā "Ieva" atklāj savu stāstu par attiecībām un par to, kā viss ir patiesībā. Viņa uzskata, ka jābūt pacietīgam, ja grib dzīvē kaut ko mainīt.

Kā stāsta Linda Apse, ceļš uz abu laimi nav bijis tiem gludākajiem akmeņiem bruģēts, tomēr pacietība un mīlestība nogludina visu. (..)

"Tagad ir viegluma sajūta - visādas puspatiesības un mēģinājumi aizvainot jau ir vakardiena. Mana formula ir - bez manas atļaujas mani aizvainot nevar," viņa ir pārliecināta.

"Ziniet, lietas dzīvē sakārtojas. Notikumus steidzināt nevajag. It sevišķi pacietīgam jābūt, kad gribi dzīvē kaut ko mainīt, jo ne vienmēr notiek tā, kā esi iztēlojies. Man ir divi bērni, Pēteris, mans oficiālais vīrs, un bija svarīgi šajā situācijā viņus pasaudzēt, cik vien manos spēkos. Joprojām esmu Pēterim pateicīga par divdesmit kopā pavadītajiem gadiem. Viņš ir rūpīgs tēvs, izcils un cienījams zinātnieks." (..)

Atbildot uz jautājumu, ar ko Lindu saista gados vecāki vīrieši, viņa atzīst: "Izaugu ģimenē, kur vienmēr bijuši spēcīgi vīrieši, un tas droši vien ari visu izskaidro. Es noteikti nevarētu teikt, ka viņus apzināti meklēju. Bet droši vien zemapziņā bijis, ka man ar šiem cilvēkiem ir interesanti. Gadu starpībai nav nozīmes, nozīmīga ir intelektuālā saderība."

FOTO: LETA

Jāņa Jurkāna mīļotā sieviete atzīst, ka nejūtoties vainīga Ilzes Jurkānes priekšā: "Man ar šo sievieti nav un nekad nav bijušas nekādas attiecības. Arī ģimenes draugi neesam bijuši. Mēs vienkārši bijām pazīstamas. Es nejūtos vainīga pie tā, ka izjuka Jāņa laulība. (..) Ar laiku iemācies, ka šī dimensija tev vairs neeksistē. Tā ir gandrīz vai budiska, meditatīva pieeja, ka tu disciplinē savu prātu - tas uz mani neattiecas! Katram ir jādzīvo ar savām patiesībām un vērtībām, citādi iznāk maldīties svešajās patiesībās. Manas un Jāņa patiesības un vērtības ļoti lielā mērā sakrīt. Un tas ir attiecību pamatā."

Visu interviju lasi jaunākajā žurnālā "Ieva".

Uz augšu