Svētdienas horoskops: 16. septembris

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: SCANPIX

Horoskops svētdienai, 16. septembrim.

AUNS Tu vēlēsies dienu izmantot lietderīgi. Kāds Auna zīmes pārstāvis meklēs iespēju bagātināt sevi, lasot labu literatūru vai meklējot darbam noderīgu informāciju interneta plašumos.

VĒRSIS Var rasties šaubas par darba lietām, profesionālo nākotni. Taču zvaigznes saka priekšā, ka tavas sajūtas būs maldīgas. Droši pievērsies kārotajai atpūtai, baudi ģimenes locekļu sabiedrību.

DVĪŅI Noskaņojums būs patiesi mainīgs, kas var atspoguļoties attiecībās ar otro pusīti. Centies turēties pie solītā, nemainīt viedokli, ja piepeši sajūties nomākts vai nesaprasts. Vakarā ātrāk dodies pie miera.

VĒZIS Līdz pēcpusdienai rosīsies pa māju, veiksi dažādus saimniecības darbus, palīdzēsi atvasītēm tikt galā ar mājasdarbiem. Savukārt vakarpusē labprāt dosies izklaidēties kopā ar laulāto.

LAUVA Ja vien apstākļi ļaus, labprāt pievērsīsies radošām lietām. Tevī modīsies ne tikai aktiera, bet, iespējams, arī gleznotāja talants. Kāpjot uz skatuves, izjutīsi patiesu gandarījumu par klātesošo uzmanību, aplausiem.

JAUNAVA Nav izslēgts, kļūsi neraksturīgi ietiepīgs. Neskatoties uz mājinieku pretenzijām, izlemsi rīkoties, kā labāk tīk pašam. Pielūko tikai, lai saasinātā spītība nesāk raisīt nopietnus ģimenes strīdus.

SVARI Alksi otrās pusītes uzmanības un par to nekautrēsies paziņot tiešā veidā. Šodien partneris var izrādīt izteiktu pretimnākšanu un censties izdabāt tavām vēlmēm. Diena kopumā solās būt jautra, romantiska.

SKORPIONS Paziņas, draugi aicinās tevi izklaidēties, taču tev būs citi plāni. Tu kaldināsi jaunas biznesa idejas, mēģināsi apzināties veidus, kā uzlabot savus ienākumus, paplašināt lietišķo partneru loku.

STRĒLNIEKS Tieksies pēc jauniem apvāršņiem, sajūtām, zināšanām. Šis ir atbilstošs brīdis, lai meklētu saikni ar līdzīgi domājošajiem, kā arī dotos pie dabas vai apmeklētu SPA, skaistumkopšanas salonu.

MEŽĀZIS Neļauj, lai ikdienas rūpes tevi nospiež, rada drūmu noskaņojumu. Varbūt iemalko labu vīnu, dodies pastaigā gar jūru vai noskaties kādu bezrūpīgu ģimenes komēdiju.

ŪDENSVĪRS Ja otrā pusīte sāks tevi diktēt dienas plānus, ātri vien aizsvilsies, nespēsi valdīt neapmierinātību. Tev neapšaubāmi ir svarīga brīvības sajūta, taču nesāc katru pienākumu uztvert kā apgrūtinājumu.

ZIVIS Gūsi baudu, palīdzot citiem. Kāds Zivs zīmes pārstāvis rūpēsies par ģimenes locekļiem, kāds veltīs uzmanību paziņu problēmu risināšanai. Lai vai kā, šodien lieti noderēs tavas psihologa dotības.

Uz augšu